• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Pimapen Sineklik

Pimapen sineklik üretim aşamasında hammadde olarak pvc kullanılmış olan sineklik türüdür. Stor sineklik ve menteşeli sineklik olmak üzere iki ana model altında çeşitlendirilebilir. Pimapen sineklik uzun ömürlüdür, kolay temizlenebilir ve yanmaya karşı dayanıklıdır.

Günümüzün en tehlikeli hastalıklarına neden olan karasineklerle ve sivrisineklerle en etkili mücadele yolu sinekliklerdir. Pimapen sineklik, kullanıldığı ortamı bu ve benzeri dış etkenlerde korumak için üretilmektedir. Açılıp kapanma özelliği olan tüm camlarda, kapılarda ve pencerelerde kullanılabilir.

Her ölçüde pencereye ve kapıya pimapen sineklik uygulamak mümkündür. Bu uygulama menteşeli pimapen sineklik ve pileli pimapen sineklik olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Bu iki sineklik türü de oldukça sağlamdır, kolay monte edilir ve sökülür, yıkanabilir ve silinebilir, yanmalara karşı dayanıklıdır ve renk tercihleri mümkündür.

Menteşeli pimapen sineklik adından da anlaşılacağı üzere menteşeler yardımıyla kapı profiline tutturulan ve kapı yönünde açılıp kapanan sineklik modelleridir. Aynı şekilde pencerelere de uygulanmaktadır. Pileli pimapen sineklik ise sürgülü sistemi sayesinde yer kaplamayan, hoş bir görünüme sahip ve kullanımı kolay bir sineklik türüdür. Günümüzde bu iki çeşit sineklik türü en çok kullanılan modellerdir.

Pimapen sineklik uygulamaları dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle en çok tercih edilen sineklik modelidir. Pimapenin camlarda tercih edilmesi ve görüntünün bozulmaması adına sineklikte yine pimapen tercih edilmesi bu faktöre etki eden bir etmen olsa da temizlik kolaylığı, sökülüp takılması, her ölçüde uygulanabilir olması göz ardı edilmeyecek artı yönleridir.

Menteşeli pimapen sineklikler, kapı ya da pencere istikametinde dışarı doğru açılabilen fakat genel olarak pencere ya da kapının dış kısmında sürekli kapalı bulunan sineklik türüdür. Bu sineklik türü dış kısımda yer aldığı için temizlenmesi dışında pek ilgilenmek, açmak ya da kapatmak gerekmez. Pencerenin ya da kapının dış kısmında sürekli olarak içeriye sinek ya da haşerelerin girmesini engelleyecek şekilde kapalı dururlar.

Pileli pimapen sineklikler ise pencere ya da kapı çerçevesine (pervazına) tutturulan, isteğe göre ortadan iki yana açılan, iki yandan ortaya açılan sürgülü sineklik modelidir. Uygulandığı pencereye ya da kapıya lüks bir hava ve zenginlik katar.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler