• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Pimapen Sineklik Fiyatları

Pimapen sineklik fiyatları kullanılan iç malzeme, pvc ve perde etkenlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fakat pimapen sineklik fiyatları için en büyük belirleyici unsur sinekliğin ölçüleridir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan pimapen sineklikler, ahşap sineklik ve alüminyum sineklikle birlikte en çok tercih edilen sineklik modelidir.

Yaz aylarında serinlemek, esen serin rüzgarın ferahlığı sinek tehdidi olmadan yaşamak için en büyük çözüm sinekliklerdir. Sivrisineklerin verdiği rahatsızlık, karasineklerin ise taşıdığı virüsten korunmak için ilk tercih pencere sineklikleri ve kapı sinekliğidir.  Fakat sineklikler uygulanacak alana göre, coğrafi koşullara ve hava şartlarına göre ve zevklere göre değişiklik göstermektedir. Bununda doğru orantıda da tüm sineklik fiyatlarının olduğu gibi pimapen sineklik fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Pimapen sineklik fiyatları için belirleyici olan ilk etken uygulanacak olan pencere ya da kapının ölçüleridir. Santimetre cinsinden alınan bu ölçülere sonrasında diğer belirleyici etkenler dahil etmektedir. Pimapen sineklik fiyatları belirlenirken ölçüsünden sonra etki eden etkenleri şöyle açıklayabiliriz;

İmalat aşamasında kullanılmasını istediğiniz ürünler, kaliteleri, alüminyum tercihi ve pvc rengi.
Kullanılacak olan perdenin çeşidi, kalitesi, rengi, örgü tipi ve kalınlığı.
Sabitleme için kullanılacak araçların çeşitliliği, kalitesi.

Pimapen sineklik fiyatları imalat aşamasında kullanılan hammadde ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kimi sineklik çerçevelerinin içinde alüminyum profiller yer alırken kimi pimapen sinekliklerde ise alüminyum yer almamaktadır. Ekstra olarak imalat aşamasında renk tercihi ve kullanılacak pvcnin kalitesi fiyata direkt olarak etki eden unsurlardır.

Bir diğer etken ise sineklik için kullanılacak olan perdenin tercihidir. Bu perde tül ve tel örgü olarak tercih edilebilir. Tül kendi içinde kalitesi, kalınlığı ve rengine bağlı olarak tel örgüde kendi içinde örgü sıklığı ve kalınlığı olarak farklılık göstermektedir. Ve tüm bu farklı özellikler pimapen sineklik fiyatları için belirleyici rol oynamaktadır.

Kullanım, temizlik ve dayanıklılık bakımından en sağlam sineklik türü olan pimapen sineklikler uzun ömürlü olması ve pimapen pencere kullanımın yaygın olmasından dolayı tamamlayıcı bir ihtiyaç olması nedeniyle çok tercih edilen sineklik türüdür.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler