• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Pencere Sineklik

Pencere sineklik, sineklik ürünlerinin en çok kullanılanı ve tercih edilenidir. Ülkemizin her kesiminde yaygın olarak görülmektedir. Sineklerden, haşerelerden ve farklı dış etkenlerden uygulandığı ortamı korumak için tercih edilen pencere sineklik, uygulanacak olan alana, boyutlarına, isteklere ve hava şartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Yaz aylarının kabusu olan sivrisineklerden ve taşıdığı virüsler ile tehdit oluşturan karasineklerden korunmanın en etkili ve zahmetsiz yolu pencere sineklikleridir. İstenilen boyutlarda, uygulanacak alanın görüntüsünü tamamlayan ve kolay monte edilebilen pencere sineklikleri ile sizde sineklerden ve diğer haşerelerden kurtulabilirsiniz. Pileli pencere sineklik, stor pencere sineklik, menteşeli pencere sineklik, pencere sineklileri için en çok tercih edilen sineklik modelleridir.

 

Stor Pencere Sineklik

Stor sineklikler günümüzde ev ve ofis ortamlarında en çok tercih edilen pencere sineklik modellerindendir. Pencerelerde yukarıdan aşağıya doğru kapılarda ise sağdan sola ya da soldan sağa doğru uygulanan stor pencere sineklikleri, yay frenleme sistemi sayesinde stor kilidi açıldıktan sonra yavaşça yukarı doğru açılır. Kapalı konumdaki stor sinekliği, kilidinden kurtarmanız sinekliğin yay frenleme sistemi sayesinde kendiliğinden yavaşça açılması için yeterli olacaktır. Kullanımı ve monte işlemi kolay ve kısa sürelidir. Oldukça şık bir görünüme sahip olmakla birlikte uzun ömürlüdür. Alüminyum, ahşap ya da pimapen pencerelere, tüm boy eve ebatlarda tam uyumlu şekilde monte edilebilmektedir.

 

Pileli Pencere Sineklik

Dışarı ya da içeri doğru açılma gereksinimi duymayan, alınan ölçü sonucunda tüm pencere modelleriyle tam uyumlu üretilebilen, kapalı olduğunda varlığı belli olmayan, açık olduğunda ise uygulandığı pencereye çok lüks ve zengin bir görüntü katan pencere sineklik modelidir. Stor sineklik yukarıdan aşağı doğru kapanırken pileli pencere sinekliklerinde bu tercih size kalıyor. Üretimi ve monte işlemi oldukça kısa, temizlenmesi oldukça kolay ve oldukça üzün ömürlü bir pencere sineklik modelidir.

 

Menteşeli Pencere Sineklik

Pencerenin dış kısmına menteşeler ile sabitlenerek genel olarak pencerenin tersi yönde açılan sineklik türüdür. İstenilen her türlü ebatlarda üretilmesi ve uygulanması mümkündür. Kolaylığı ve düşük maliyeti nedeniyle en çok tercih edilen sineklik türüdür.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler