Pencere Sineklik Fiyatları

Pencere sineklik fiyatları ihtiyaçlarınıza sunulacak çözümler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu aşamada kullanılmasını istediğiniz malzemelerin kalitesi, renkleri ve ekstra özellikleri etkili olacaktır. Pencere sinekliğinizin ölçüsü fiyat konusuna doğrudan etki edecek ilk ve en önemli özelliktir.

 

Yaz aylarının en büyük sorunlarından biri şüphesiz ki sivrisineklerdir. Bunun yanı sıra karasinekler, arılar ve her mevsim görülebilen haşereler yaşam alanımız için risk oluşturmaktadır. Bunaltıcı sıcaklarda temiz hava almak için pencerelerimizi risk olmadan açabilmek için ihtiyacımız olan tek şey pencere sineklikleridir. Üretimi kısa süreli olan, uygun maliyetli ve uzun ömürlü pencere sineklikleri ile tüm rahatsız edici dış etkenlerden yaşam alanımızı koruyabiliriz. Üstelik zevkimize göre ve pencelerimize ya da kapılarımıza zengin bir görünüm kazandırarak bunu yapmamız mümkün.

Penceremizin çerçevesine en uygun sinekliği, istediğimiz renk ve görünümde üretebilmekteyiz. Böylelikle hem pencerelerimize hoş ve göze hitap eden bir görüntü kazandırır hem de serin esen rüzgârın tadını çıkarabiliriz. Üstelik tüm bunlar çok kısa sürede ve en uygun fiyatlarlar gerçekleşir.

sineklik, pileli sineklik, akordiyon sineklik, menteşeli sineklik, sürgülü sineklik

Pencere sineklik fiyatları sineklik boyutu, üretim aşamasında kullanılacak malzeme ve perdeye bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanı sıra pvc sineklik, ahşap sineklik ve alüminyum sineklik fiyat farkı barındırmaktadır. Sineklik için tercih edeceğiniz ekstra özellikler yine fiyatı etkilemektedir.

Sinekliğinizde kullanılmasını istediğiniz çerçevenin içinde ekstra profil alüminyum tercih edebilirsiniz. Bu sinekliğin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve pencere sineklik fiyatları için artırıcı bir etken olmaktadır. Aynı şekilde kullanılacak olan perdenin tül olmasını tercih ederek daha düşük maliyetli bir sineklik ya da kullanılacak perdenin tel örgü olmasını tercih ederek maliyeti daha fazla bir sinekliğe sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Tüm bu etkenlerden önce ihtiyacınıza en doğru cevabı alabilmek için dış etkenlere, hava şartlarına ve coğrafi koşullara önem vermelisiniz. Bol yağış alan bir yer ile yağışı az olan bir yer aynı sineklik modelinden aynı verimi alamaz. Yine esen rüzgar ve taşıyacağı tozlar, sinekler ve haşereler dikkate alınarak perde seçimi yapılmalıdır. Tül perdeyi kısa sürede aşındırıp zarar verebilecek bir durum söz konusu olduğunda tel örgü perdeler tercih edilmelidir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler

[/ vc_column_text]

[/ vc_column] [ / vc_row] [/ vc_section]