• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Mıknatıslı Sineklik

Mıknatıslı sineklik gerek kurulum kolaylığı gerekse taşıma ve maliyeti bakımından günümüzün en çok tercih edilen sineklik modelidir. Hafif bir tülden oluşan mıknatıslı sineklik, bu tülün kapıya raptiye yardımıyla tutturulmasından ve orta kısmın yukarıdan aşağıda mıknatıs barındırmasından ibarettir.

Mıknatıslı sineklik, kapı sinekliği kategorisinde günümüzün en çok tercih edilen ve popülerliğini gittikçe artıran bir üründür. Standart mıknatıslı sinekliklerin kurulumu oldukça kolaydır. Kapı pervazına ve kenarlıklarına mıknatıslı sinekliğin köşeleri raptiye yardımıyla tutturulur. Perde, tülden oluştuğu için kolaylıkla kapıya sabitlenebilir. Sinekliği tüm köşelerinden kapıya tutturmak kurulumu için yeterlidir. Orta kısmı yukarıdan aşağıya iki eşit parçaya bölünmüş durumdadır ve bu iki ucun birbirini tutması için en uç kısımlarında mıknatıs bulunmaktadır. Ürünün adı da zaten bu mıknatıslardan gelmektedir.

Diğer tüm sineklik modelleri gibi bizi tüm sineklerden ve dış etkenlerden koruya mıknatıslı sineklikler, birey geçerken kurtulan mıknatısların sonrasında tekrar birleşerek sinekliğin kapanmasını sağlar. Böylelikle manuel olarak sinekliği açmaya ya da kapamaya uğraşmazsınız. Geçiş esnasında mıknatıslar kurtulur ve sineklik açılır, geçiş sonrasında mıknatıslar tekrar birleşir ve kendiliğinde kapanır.

Mıknatıslı sinekliğin en büyük kolaylığı kurulumunun çok kolay olmasıdır. Konusunda uzman bir ekibe ihtiyaç duymaksızın herkesin kolaylıkla kurabileceği bir üründür. Bunu yanı sıra hafif olması taşıma kolaylığı sağlamakta ve ileride uygulanan kapıdan sökülerek başka bir yere taşınmasına olanak sağlamaktadır. Temizliği yine aynı şekilde çok kolaydır. Kapı boyları standart olsa da her ebatta mıknatıslı sineklik üretilebilmektedir.

Ahşap kapılara raptiye ile tutturulabilen mıknatıslı sineklik, pvc ya da alüminyum kapılarda ise çerçeve yardımıyla kullanılabilmektedir. Uygulanacak kapının ölçüsünün alınmasıyla bu ebatlarda hazırlanan sineklik çerçevesi kapıya monte edilir. Böylelikle alüminyum ve pvc kapılarda da mıknatıslı sineklik kullanmak mümkündür. Ayrıca özel bir işlem ile uygulanan bu tür mıknatıslı sinekliklerde ömür daha uzun ve dayanıklılık daha fazladır.

Sineklerden korunmanın en kolay ve kısa yolu olan sinekliklerin, uygulama konusunda en kolayı mıknatıslı sinekliktir. Siz de evinizin istediğiniz kapısına kolaylıkla uygulayabilir ve serin havanın tadını sinek tehdidi olmadan yaşayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler