• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Kapı Sineklik Fiyatları

Kapı sineklik fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sıcaklığın yüksek olması suların kuruyarak bataklık oluşturmasına neden olmaktadır. Bu bataklıklar ise sineklerin yaşam alanı olarak onların çoğalmasına neden olmaktadır. Kapı sineklik modelleri bu nedenle sıcağın bol olduğu yerleşim yerlerinde kullanılmaktadır. Kapı sineklik fiyatları farkı da bu ihtiyaçlara sunulan çözümlerle ortaya çıkmaktadır.

Kapı sineklik modelleri pileli kapı sinekliği, menteşeli kapı sinekliği, mıknatıslı kapı sinekliği olmak üzere üç temel grupta incelenebilir. Kapı sineklik fiyatları bu grup içerisinde yer alan sineklik özellikleri nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Pileli Kapı Sinekliği

Günümüzde en çok tercih edilen sineklik modelidir. İçe ya da dışa doğru açılmadığı, sürgülü olduğu için yer kaplamamaktadır. Kapalı konumdayken neredeyse görünmemektedir. Sineklik açıkken ise hoş bir görünüm kazandırmakta ve zenginlik katmaktadır. Tüm bu olumlu yönleri neden çok tercih edildiğini ispatlıyor. Tabi bu kadar olumlu yanı olması kapı sineklik fiyatları içerisinde en pahalı olacağı anlamına gelmemektedir.

Menteşeli Kapı Sinekliği

Günümüzün çok rağbet gören kapı sineklik modelleri içerinde yer almaktadır. Adında anlaşılacağı üzere menteşeler yardımıyla kapı pervazına monte edilmektedir. Kapı ile aynı ya da ters yöne açılıp kapanmaktadır. Kapıyla aynı ölçülerde bir çerçeve hazırlanır ve çerçeve iç kısmına sineklik konulur. Bu çerçeve menteşeler yardımıyla kapının ardına sabitlenir. Bir neyi kapıda denebilir. Ama tek görevi havanın geçmesine izin verirken haşerelere ve sineklere engel olmaktır.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği

Kapı çerçevesine üstten ve yanlardan sabitlenen mıknatıslı kapı sinekliği, ortadan iki eş parçaya bölünmüş şekildedir. Orta iki uç kısımda yer alan mıknatıslar birbirine yapışarak sinekliğin kapanmasını sağlamaktadır. Günümüzde popülerliğini giderek artıran bir kapı sinekliği modelidir.

Kapı sinekliği modelleri bunlarla sınırlı değildir. Kendi içlerinde üretim maddeleri, kaliteleri ve perde türlerine göre çeşitli başlıklar altında incelenebilir. Pvc kapı sinekliği, alüminyum kapı sinekliği, pimapen kapı sinekliği hammaddesine göre değişiklik gösteren kapı sinekliği modelleridir. Kapı sinekliği fiyatları tüm bu saydığımız etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Kapı sinekliği çerçevesinin içinde kullanılacak olan perde, tül ya da tel olarak değişiklik gösterebilir. Bu tercih kullanım alanı ve hava şartları ile doğrudan bağlantılıdır. Ev ve yazlık ortamlarında aşırı suya maruz kalmadığı sürece tül perdeler tercih edilirken ofis ya da iş yerleri gibi mekanlarda ise sağlıklı ve uzun ömürlü olması için tel örgü perdeler tercih edilmektedir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler