• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Kapı Sinekliği

Kapı sinekliği, cam sineklikleri ile aynı amaca hizmet etmektedir. Evimizi sineklerden ve haşerelerden korumak için kullanılan kapı sineklikleri farklı malzemelerden üretilmekte ve çeşitli modellerden oluşmaktadır.

Kapı sinekliği, sıcak havalarda evinizi havalandırmak için kapıları açtığınız zaman sineklerin ve haşerelerin evinize girmesini engellemek için kullanılan bir üründür. Özellikle yaz mevsiminde hem havanın sıcaklığı hem de sineklerin artmasıyla oldukça ihtiyaç duyulan kapı sinekliğinin üretimi ve montaj işlemi çok kısadır. Sinekler tarafından rahatsız edilmemek ve sineklerin taşıdığı bulaşıcı virüs tehlikesine karşı önlem almak için kapı sinekliği tam size göre. Üstelik kapı sinekliği sayesinde sürekli kapıyı açmak ya da örtmek zorunda kalmayacaksınız. Kapı sinekliğiniz olduğu sürece bırakın kapınız açık kalsın, siz yaz sıcağında esen havanın keyfini sürün. Üstelik hiçbir sinek ve haşere tehdidine maruz kalmadan.

Kapı sinekliğinin üretim aşaması oldukça kısa sürmektedir. Ölçünün alınmasını takiben yoğunluk olmadığı sürece maksimum 48 saat içinde montaja hazır hale gelmektedir. Montalama işlemi çok kolay olmakla birlikte çok daha kısa süren bir işlemdir. Kapı sinekliğini monte etmek için kullanılan pervaz ve çerçeve hiçbir şekilde kapılarınıza zarar vermez ve tam uyum sağlar.

Kapı sinekliği ürünlerinde en yaygın olanı mıknatıslı kapı sinekliği ürünüdür. Bunun yanı sıra başka kapı sineklikleri de mevcuttur. Kapı sinekliği üretiminde ahşap, pvc ve alüminyum kullanılmaktadır. Uygulanacak yere göre kullanılacak maddeye karar verilebileceği gibi bundan bağımsız olarak kararı sizde verebilirsiniz. Kapı sinekliği üretiminde tercihinize bağlı olarak tül ya da tel perde kullanılmaktadır. Bu hususta karar verirken ise uygulanacak yerin konumu, hava şartlarına ve suya ne derece maruz kaldığı önem teşkil etmektedir.

Kapı sinekliği, temiz bir ortamda uyumanızı, evinizin hem haşerelere ve sineklere karşı korunmasını hem de rüzgarın taşıdığı diğer kirli maddelerin evinize girmesini önler.  Böylelikle tehlikelerden uzak durmanızı sağlar. Yetişkin bireylerin bünyesi bu tehlikelere karşı dayanıklılık gösterse de bebekler ne yazık ki bu mikroplara karşı savunmasızdır.  Hem evinizin temizliği hem bebeklerinizin sağlığı hem de serin ve tehditsiz bir serinlik için kapı sinekliği tam size göre.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler