• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Cam Sineklik

Cam sineklik uygulamaları evimizi sineklerden, haşerelerden ve dış etkenlerden korumak için en büyük yardımcımızdır. İstenilen türde ve boyutta uygulanan cam sineklikler aynı zamanda uygulandığı alana hoş bir görüntü ve zenginlik katmaktadır. Üstelik üretimi ve kurulumu çok kısa sürmektedir.

 

Cam sineklik kendi farklı gruplara ve çeşitlere ayrılmaktadır.Bunlardan başlıcaları pileli sineklik, mıknatıslı sineklik, pimapen sineklik, stor sineklik ve pratik sinekliktir. Tüm bu cam sineklik çeşitlerinin amacı uygulanan bölgeyi sineklerden ve haşerelerden korumaktadır. Bu kadar çeşitli olmasının nedeni duyulan ihtiyaçlar, görünüm çeşitliliği, fiyat çeşitliliği, uygulanacak bölge ile doğrudan alakalıdır. Bazı durumlarda pileli sineklik uygulaması yer kaplamamasından dolayı çözüm olabilecekken bazı durumlarda ise mıknatıslı sineklik uygulaması çözüm olabilmektedir.

Cam sineklik uygulamalarında çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bunların başında ahşap, alüminyum ve pvc yer almaktadır. Kullanılacak malzemeye karar verme konusunda, uygulanacağı bölgeye olan uyumu, fiyat konusunda tatmin ediciliği ve hepsinden önce dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu hususta coğrafi konum ve hava şartları kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Her ne kadar amaç sinekten ve haşerelerden korunmak olsa da cam sinekliklerin uzun süre dayanıklılığı için hava şartlarını göz önüne almak oldukça önemlidir.

Cam sineklik uygulamaları sizleri sineklerden korumakla birlikte hem pencerelerinize hoş bir görüntü katar hem de güneş ışını zararlarını minimize ederek perdelerinizi ve sizler güneş ışınlarının zararlarından korur. Bu nedenle cam sinekliler asıl amacının dışında, güneş ışınlarını önlemek için de kullanılabilmektedir.

Birçok hastalık sinekler ve taşıdıkları virüsler yüzünden yayılmaktadır. Özellikle mevsimsel olarak çoğalan sineklerden korunmanın en etkili yolu cam sineklik uygulamalarıdır. Sineklerin yanı sıra zararlı haşereler ve tozlar da hem evimiz hem de sağlığımız için ciddi tehlike barındırmaktadır.Sizlerde kendinizi sineklerden bulaşan hastalıklardan korumak için kendinize en uygun cam sineklik uygulamasını yaptırabilirsiniz. Cam sineklik ürünleri kısa sürede üretilebilen ve çok kısa sürede kurulabilen ürünlerdir.

Cam sineklik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunacağımıza şüpheniz olmasın. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Bizden En Son Haberler