Sera Klipsi

Firmamız gün geçtikçe daha yenilikçi çözümler ve daha kullanışlı olarak en kaliteli şekilde müşterilerine sunduğu sera klipsi çeşitleri ile yeni yatırımlarını ve yeni müşteri ağlarını giderek büyütmüştür.Ürettiği her sera klipsi ürününün satış sonrası desteği ile müşterilerine vermiş olduğu desteği ile alınan memnuniyetler firmamız için gurur verici olmuştur.

 

2018 yılında almış olduğu  karar ile sera klips üretiminde yörüngesine hız vermiş giderek artan pazardaki yerini sağlamlaştırmış yurt içi ve yurt dışı satış politikalarını oluşturmuş ekibini işine tam koordineli hale getirip gerekli kalite standartlarına ulaşmıştır.

Yapılan yenilikçi çözümleri ile sektöre yön vermeyi hedefleyen firmamız yeni ürünler tasarımlarını oluşturup gerekli sorunları en iyi şekilde değerlendirilip sera klipsi kullanıcılarının ve satıcılarının genel piyasa üzerindeki yapılan hataları iyi analiz ederek ortaya en kullanışlı ve sorunsuz ürünleri tasarlayarak müşteri memnuniyetlerini giderek arttırmıştır.

En başlıca şikayetler olarak;

  • Çekiç ile vurularak tepeden ve tırnaktan kırılma sorunları
  • Plastik sera naylonunu kesme sorunları
  • sera klipsi ürününü 3-4 yıl sonra tekrar söküp kullanamama sorunu
  • Klipsin hurdadan üretilme sorunu

Değerlendirmiş olduğumuz müşteri sorunları olarak  sera klipsi üretim esnasında hurdadan çekilme veya üretilme hususunu tam olarak sorun olarak görmemekteyiz lakin hurda kullanımında içerisine tekrardan mikserleme yöntemi ile yeni karışımlar tamamen diğer kırılma sorunlarında başlıca nedenlerden bir tanesi olarak görmekteyiz.

Yapmış olduğumuz değerlendirmelerde kırılmaları en aza indirgemek yerine yok etmeyi hedef aldığımız yeni tasarımlarımız çok yakında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmanın heyecanı içerisindeyiz.

1990 yılından bugüne kadar köklü geçmişimizin tecrübeleri üretmiş olduğumuz pencere profil sistemi yani Procolor pencere profil sistemlerinin bizlere vermiş olduğu yıllar boyu tecrübesini sera klipsi üretiminde hızlıca entegre ederek kullanıcılarına tam güvenli ürünler sunmayı hedef almaktayız.

SENGIL Plastik olarak 14 ülkeye ihracatı ile 300 ton aylık üretim kapasitesi gücümüze güç katmaya devam etmekteyiz.

Sera klipsi Antalya bölgesinde yaptığımız üretimler arasında en fazla ve müşterilerimiz arasında büyük beğeni toplamış ürünlerden bir tanesidir. Yapılan aylık üretim aşamaları kalite ünitelerinde bir bir test edilerek stoklardaki yerini almaktadır.

Kalite politikalarımız her zaman müşterilerimizi mutlu edecek ve sorunlar halinde direkt fabrika çözüm için devreye girecek şekilde ayarlanmıştır.Yenilikçi fikirler ile üretimi sağlanan plastik sera klipsi ürünlerimiz rekabetçi fiyat politikalarımız ile en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmuştur sera klips fiyatları ile ilgili konu ile alakalı fiyat yazımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SENGIL Procolor güvencesi ile yapmış olduğumuz üretimlerle alakalı üretmiş olduğumuz Yuvarlak sera klipsi ;

Sizlere sağlamış olduğu bütün teknik özelliklerini ürünler sayfamızdan Sera klipsiinceleyebilirsiniz ürün görseli yanda olduğu gibi pratik ve en sorunsuz müşteri politikası baz alınarak üretimi yapılmakta olup CO-EX ileri teknolojisi kullanılmıştır iki zamanlı olarak gerçekleştiridiğimiz üretim aşaması dış yüzeyi çekiç ile vurulduğunda kırılmaları yok etmek için daha yumşak plastik ile kaplanmıştır.

SERA KLİPS BÜLTENİ

Bültenimizde ürünlerimizin her zaman güncel şekilde en yeni ürünleri takip ederek sizlere daha sağlıklı bilgileri SENGIL Procolor firması olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel sera klipsi ürünlerimizin teknik detayları ile alakalı bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Firma genel müdürümüz Ali IŞIK; 2018 Yılı içerisinde toplam üretim kapasitesinin (%) 50 civarında arttırarak sera klipsi üretimine ve pazarına yenilikçi tasarımları ve fikirleri ile yön vermek için gerekli alt yapıları ve yatırımlarını oluşturmuş bulunmaktayız dedi..

Giderek artan sera kullanım oranı ve gün geçtikçe artan pazarda yerini alan SENGIL Procolor  üretimlerinde yapmış olduğu fiyat politikaları ile çiftçi ve üreticiye destek olmaktadır.

Sera klipsi   Üretimlerini Antalyada yapmakta olup yapılan her üretim SENGIL Procolor güvencesi ile yapılmaktadır.Tarihçemiz 1990 yılına dayanmakta olup bizim hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya tıklayarak daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.