• Müşteri Memnuniyeti
  • Üretim Kapasitesi
  • Destek
  • Kalite
  • İlgili Fabrika

Pileli Sineklik

Pileli sineklik ürünlerimiz pencere ya da kapılarınıza hem hoş bir görüntü kazandırır hem de kendinizi böcek gibi dış etkenlerden korumuş olursunuz.

Pileli sineklikler standart kalıp ve ölçülerde bulunmakla birlikte istemiş olduğunuz özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Göze hitap etmesi, kolay uygulanabilirliği ve kolay temizlenebilmesi, renk seçeneklerinin bulunması sayesinde en çok tercih edilen sineklik türlerindendir.

Pileli sineklik evin içine ya da dışına açılan bir sistem olmadığı için yer kaplamamaktadır. Sürgülü bir sistemdir ve kapalı konumdayken neredeyse hiç görünmemektedir. Uygulanacak kapı ya da pencereye göre ve sizin isteğinize göre dikey ya da yatay olarak açılıp kapanabilir. Göz zevkinize ya da evinizin rengine göre, istediğiniz renklerde üretilmesi mümkündür. Oldukça lüks bir görünüme sahiptir ve uygulandığı alana hoş bir görünümün yanı sıra zenginlik katmaktadır.

Dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu pileli sineklik uygulamalarının bir diğer tercih edilme sebebidir. Her türlü hava koşuluna uygun olmakla birlikte uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü yeniliğini koruyabilmektedir. Yanı sıra kolay temizlenebilmesi, rahat bir şekilde toplanabilmesi, yer kaplamıyor olması, kolay kurulumu, kapalı konumda görünümü en az etkileyen sineklik türü olması tercih edilmesinin diğer önemli etkenleridir.

Evinizin istediğiniz tüm pencerelerine, kapılarına ya da balkon camlarına kolaylıkla uygulanabilir. Evinizin rengine uygun olarak üretileceği gibi yine evinize zengin katacak ahşap, pvc ya da alüminyum tercihlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Yatay ve dikey uygulanabiliyor olmasının yanı sıra isterseniz iki kenardan ortaya doğru isterseniz de çok yönlü olarak üretilebilir.

Pileli sineklik ürünleri sizi dış ektenlerden koruyan bir uygulama olsa da aynı zamanda evinizin görünümüne zenginlik katmaktadır. Tamamiyle sizin istekleriniz doğrultusunda üretilmekte, zevkine göre dizayn edilmekte ve hem dış etkenlerden korumak hem de kolay kullanımlık için monte edilmekte ve uygulanmaktadır.

Pileli sineklik fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre değişiklik göstermektedir. Uygulamada kullanılacak malzeme, uygulama alanının ölçüsü ve çalışma koşulları göz önüne alınarak bir fiyat belirlenmektedir. Pileli sineklik fiyatları bir bakıma sizin istekleriniz ve uygulama yapılacak yer ile aynı orantıdadır.

957+ YENİ PROJE
1235+ ETKİLEŞİM
5800+ TİCARET
785+ BEĞENİ

Fabrikamız

Üretimlerimiz den bölümler