Hazır Pencere Sistemleri

günümüzde izolasyon yani yalıtım son derece önemli bir algoritma olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda gerçekleştirilen hazır pencere sistemleri ile desteklenen yapılar gerek ısı tasarrufu gerekse dışarıdan içeriye ısı girişinin önlenebilmesinin yegane yollarından birini temsil ediyor. Çünkü genellikle dış yalıtım yapılmış bir inşaat projesinde olumsuz iklim koşullarına karşı savunmasız kalan yer pencerelerdir. Dolayısıyla pencerelerde alınacak ilave tedbirler oluşabilecek bu durumların pas geçilmesini sağlarlar.

Procolor markasıyla imal ettiğimiz pencere ve kapı sistemleri ile bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları profesyonel düzeyde karşılayan firmamız sizlere en iyi hizmeti, en kaliteli ve en ucuz yöntemlerle sunmanın gayreti içerisindedir. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı çalışman neticesinde elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti uluslararası standartlarda gerçekleştirmiş olduğumuz projelerin ana temasını oluşturmaktadır.

Standart Ölçülerde Hazır Pencere Sistemlerimizle Hizmetinizdeyiz

Procolor marka kapı ve pencere sistemlerimiz yerli ve milli imalat sanayi içerisinde ayrıcalıklı yeri bulunan bir markadır. Dilerseniz sipariş ile hazırlanabilecek ürünlerimiz aynı zamanda hazır imal edilmiş şekilde sizlere sunulabilmektedir. Dolayısıyla belirli standart ölçüler taşıyan pencereleriniz için bir bekleme söz konusu olmadan talebinize uygun ölçülerde daha önceden hazırlanmış hazır pencere sistemlerimizi uygulama sahasında direkt montajını gerçekleştirebilmekteyiz.

Hazır Pencere Sistemlerimizin Uluslar Arası Kalite Standartlarında Üretiliyor

İçyapısı uzun yıllar dayanacak şekilde alüminyum profillerle desteklenen ve üzerine PVC kaplama yöntemi uygulanan hazır pencere sistemlerimiz uygulama ve montaj sonrasında bile kuruluşumuzun garantisi altında bulunmaktadır.  İster aşırı soğuk ister aşırı sıcak iklim koşullarından izole edilen pencerelerimizde 12 milimetrelik ara boşluk ve her biri 4 mm kalınlığında lamine cam kullanıyoruz.

Bunun dışında alüminyum konstrüksiyon üzerine sabitlenen sistem ile maksimum düzeyde kullanımı ile rekor dayanıklılık keyfini yaşamak sizlere kalıyor. Bizlere internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden herhangi biriyle ulaşmanız durumunda başta hazır pencere sistemleri olmak üzere diğer tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi aktarmaktan büyük mutluluk duyarız.

En uygun fiyatların her türlü ödeme kolaylığı ile sunulduğu çalışmalarımız için bizleri telefonlarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. Kapı ve pencere sistemlerinde Procolor ayrıcalığını yaşamanız için şu an size bir telefon kadar yakınız.