PRO 600 CO-EX KASA  KANAT

CO-EX TEKNOLOJİSİ:Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu ergonomik,dinamik ve son teknoloji ürünü olan CO-EX ile renklendirilmiş profil sistemidir.Kaplama olmayan bu sistem tamamen doğallığı,estetiği ve şıklığı sizlere en uygun renkli profil sistemini sunmaktadır.Yapılan bütün yaşlandırma testlerinde üstün başarı sağlamış ‘TÜRKİYE PATENT’ enstitüsünden ve’CE’ Avrupa patent enstitüsünden patentleri alınmıştır. Yapılan yaşlandırma testleri sonucu uzun yıllarca doğallığını hiç kaybetmeden sizlere hizmet vermektedir.İstenilen  hemen hemen bütün renkleri doğal dokusuyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

PRO 600 Serisi, 4 odacıklı sistemi ile ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar. 42 desibellik ses yalıtımı, 1.5 w/m²K ısı iletim katsayısı PRO 600 Serisi’nin en önemli özelliklerinden. Yüksek emniyetli kilitleme sistemi ve yıllar boyunca hiç sararmadan kullanabileceğiniz  PRO 600 serisi zengin renk seçenekleriyle evinizde istediğiniz rengi kullanma imkanı verir.

PROFESYONEL SİSTEM SİZE NE SAĞLAR

 1. Darbelere, rüzgar yüküne, hava ve iklim şartlarına karşı maksimum mukavemete sahiptir.
 2. Fonksiyonelliği ve sağlam yapısıyla uzun yıllar bozulmadan kullanılır.
 3. Bakımı ve temizliği pratiktir.
 4. Doğal rengini yıllarca korur.
 5. Farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder.
 6. Profillerdeki Dekorotif eğimli kenar, camdan akan yağmur sularının profilden aşağıya süzülerek, birikmesini ve leke tutmasını önleyecek biçimde tasarlanmıştır.
 7. Odacık sistemi ısı ve ses yalıtımını maksimum düzeye ulaştırır, enerji kaybını ve gürültü kirliliğini minimuma indirir.
 8. Profillerinde 4 mm. tek cam veya 20 mm. kalınlığında ısıcam kullanma imkanı sağlar.
 9. Menteşelerin kasa ve kanatta destek saclarına vidalanması ile kanat sarkmaları engellenmiştir.
 10. Mükemmel dizaynı sayesinde sızdırmazlık ve su tahliyesinde maksimum verim sağlar.
 11. Hızlı ve etkin servisi ile PROCOLOR’dA mutluluk profesyonel kalite, bütün sistem anlayışıyla her zaman standarttır.
957+ YENİ PROJE
1235+ ETKİLEŞİM
5800+ TİCARET
785+ BEĞENİ