Pocolor pencere sistemleri

Procolor pencere sistemleri bir SENGIL ürünüdür.

Procolor pencere sistemleri Antalya’nın önde gelen pencere,kapı profilleri üretimi ve hazır pencere üretim fabrikasıdır. Geliştirdiği Teknolojiler ile ürettiği her ürüne Kalite,estetik,ısı,ses,enerji tasarrufu ve ekonomik olarak doğrudan tüketiciyi hedef alan ürünler üretilmektedir. Son yıllarda geliştirdiğimiz teknolojiler arasında yer alan CO-EX teknolojisi  tüketicilerine en doğal ve en uygun renkli pencere profil sistemlerini hedef almıştır. Gelişen teknoloji,mimari ve yapılara entegre olan firmamız yapmış olduğu ARGE çalışmalarını’da her geçen gün arttırmaktadır.

Procolor : Procolor, diğer renkli PVC kapı ve pencereler gibi folyo kaplama sistemiyle değil, patenti kendisine ait olan, PVC profil üretimi esnasında doğrudan özel bir formül ile yüzeye renk ve desen enjekte etme teknolojisiyle üretilir. Renkleri zamanla solmaz ve kalkmaz. Bu benzersiz teknik daha hızlı ve ekonomik  üretim sağlarken, ahşap desenli ve renkli profiller Procolor sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar ulaşılabilir maliyetlerle sunulur. Bununla birlikte Procolor, iç ve dış conta sistemiyle tam sızdırmazlık sağlayarak her türlü hava koşulunda güvenli kullanımı garanti eder. Procolor hepsi birbiriyle uyumlu farklı profil seçenekleri ve mükemmel kalitesi ile tüm mekanlarda kolay uygulama olanağı sunar.Uygulanan bu sistemde İstenilen bütün düz renkler uygulanabilir. Düz alüminyum grisi,Antresit gri,Vizon rengi , Koyu kahve en çok sevilen renk örneklerindeki gibi.Doğal ahşap doku damar efekti sağlanan renkler için bizimle iletişime geçin.

Unlike other coloured U-PVC door and windowprofiles, which use foil stamping method, Procolor is produced by injecting colour and pattern on surface, a patented technique invented by the company itself. Thus, its colours do not fade away through time.This unique technique provides fast and economic production and allows Procolor to offer coloured and wood patterned profiles at lower costs that has never been possible before.
Besides all those, Procolor warranties reliable use at all weather conditions with its inner and outer gasket system. Procolor offers easy mounting on all structures with its various modular profile choices and perfect quality.

957+ YENİ PROJE
1235+ ETKİLEŞİM
5800+ TİCARET
785+ BEĞENİ

YENİ SERA KLİPSİ ÜRETİMLERİMİZ